REPLIIK | Pensionär: «Liha ei söö, lennuliikluses ei osale ja elektrit ka ei tarvita»

0
905

Toetan seda lollust täielikult.

Liha peaaegu ei söö, vaatan pensionipäeval vaid eemalt. Söön lihamaitselist keeduvorsti, joon ainult taimse päritoluga jooke – viina ja õlut näiteks.

Lennuliikluses ei osale, vaatan ainult salamisi oma toa aknast kuidas teraslinnud taevas lendavad. Muidugi, kui juhtuvad mööda lendama.

Elektrit ka ei tarvita. Mul on akna taga veeämber rippumas ja kui sinna välk sisse lööb, siis valan välguenergia kohe enda korteri juhtmetesse. Praegu kirjutan ka tänu eileõhtusele äikesele. Mul pool ämbrit veel äikseelektrit alles.

Mis puutub sotsidesse siis need on ju kogu maailmas lollustage hiilanud. Võta või näiteks kunagine Hitleri Aadu juhitud NSDAP või Stalini Jossi sotsialistlik riik – NSVL.

Neid sotside parteisid on teisigi olnud ja on praegugi.

Lollusel ei ole ju kodumaad ega rahvust. No, ja meie praeguste sotside kohta võib ainult öelda – jumal tänatud, et neil võimu pole. Ajalugu on näidanud, et lollidele ei tohi võimu anda.

Autor: Jüri V. Grauberg (Facebook)


Järgneb reklaam


 

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.