Saksa feministist gümnaasiumiõpetaja: “Ärge sünnitage, lapsed reostavad keskkonda!”

0
454
Saksa kirjanik ja gümnaasiumiõpetaja Verena Brunschweiger elab “lasteta”.
Foto: Bild, Juliane Zitzlsperger

Lõuna-Saksamaal Regensburgis töötav gümnaasiumiõpetaja ja endine sotsiaaldemokraatlik poliitik Verena Brunschweiger kutsub oma värskes raamatus naisi üles loobuma laste sünnitamisest, vahendab Bild Online.

Brunschweigeri sõnul tekitavad lapsed keskkonnale korvamatut kahju. Ta viitab Kanada teadlaste uurimusele, mille järgi hoiab iga sündimata laps aastas ära 58,2 tonni süsihappegaasi sattumise atmosfääri.

„Laste soetamine on halvim, mida me saame keskkonnale teha,“ rõhutab Brunschweiger. Naine lisab, et tal ei ole midagi juba olemas olevate laste vastu, kuid uusi ei maksaks sünnitada.

Selle kohta ei oska muud öelda, et ka iga feminist on keskkonnale ohtlik ja enam ebahumaansemaks minna ei saa.

Kas tõesti on ka Euroopa tulevik selline nagu Hiinas, kus hakataksegi sünde piirama? Või suretame inimliigi lihtsalt välja.

Allikas: uueduudised.ee

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.