Saksamaal püüti aiamajas magavat AfD poliitikut mõrvata!

0
866

Saksamaal enam sõnadega ei räägita, vaid püütakse mitte meeldivaid või mittesobivaid inimesi lihtsalt mõrvata. See ei ole esimene kord, kus AfD poliitikute elu kallale kiputakse.

Seekordne tapmiskatse toimus Sachsen-Anhaldi liidumaal, Arendsees, kus pühapäeva hommikul püüti süüdata aiamajakest, kus ööbis 37.aastane AFD politiik ja tema 27.aastane kaaslane. Eelmisel päeval peeti seal kohalikku AfD suvepidu.

Õnneks kuulis mehe 27.aastane kaaslanna hommikul vara aiast müra. Ning see päästiski kahe inimese elu. Naine nägi aknast, kui üks tundmatu minema jooksis.

Sarnaseid rünnakuid on varemgi olnud, aasta alguses peksti näiteks poolsurnuks AfD parlamendiliige ja erakonna kontorites on toimunud pommiplahvatusi.

Allikas: Focus.de


Järgneb reklaam


 

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.