Saksamaalt saabuvad järjest veidramad uudised

0
2662

Kolmapäeval 19. septembril leiti Mönchengladbachi linnas Düsseldorfi lähedal rahvuslase Marcel Kuschela surnukeha.

Ta oli tapetud mitmekümne noahoobiga. Politsei ja ametivõimud teatasid ilma igasuguse pikema eeluurimiseta, et tegu oli „enesetapuga“.

Marcel Kuschela oli korraldanud mitmeid massimeeleavaldusi sisserände ja islamiseerimise vastu. Suurim tema korraldatud meeleavaldus kogus enam kui 5000 osalejat. Moslemid olid ähvardanud teda korduvalt tappa.

Suure hulga kaaslaste arvates oli Marcel elurõõmus ja vaimselt stabiilne. Keegi ei suuda uskuda, et ta oleks võinud teha enesetapu.

Sama päeva 19. septembri hommikul tungisid politsei ja ametivõimud lukksepa abiga 70-aastates naise korterisse,  et teda korterist väevõimuga välja tõsta, sest tal oli üür jäänud maksmata.

Oletatakse, et korterit oli vaja armsate „pagulaste“ perekonna majutamiseks, keda on Saksamaal kõik kohad täis ega pole kuhugile õieti panna.

Naine läks ja ronis seepeale üle korterirõdu serva ja hüppas alla seitsmendalt korruselt. Leiti maja eest surnuna. Naise nime ega õnnetuse toimumise täpset kohta ei ole avaldatud.

Koostas: Jaan Hatto

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.