Salvini järgmine samm: koju saadetakse 2700 illegaali

@EI Pagulastele / Estonians against refugee quotas

0
1012

Pärast seda, kui peaaegu täielikult lõpetati ebaseaduslik sisseränne meritsi ja võideldi edukalt erinevate ebaseadusliku sisserändega tegelevate globalistlike valitsusväliste organisatsioonide vastu (paljud neist rahastatud otse Sorose poolt), liigub Matteo Salvini edasi uue remigratsioonikavaga oma lõpliku eesmärgi poole: turvalisem Itaalia.

Itaalia valitsus on eraldanud 12 miljonit eurot, mida kasutatakse Bangladeshi, Pakistani, Nigeeria ja Elevandiluuranniku illegaalsete immigrantide tagasisaatmiseks. Pool kuludest katab EL.

Uus remigratsioonikava hõlbustab Itaalia julgeolekujõudude tööd ebaseaduslike isikute väljaselgitamisel ja nende tagasisaatmisel oma kodumaale.

Salvini peab oma valimiskampaania ajal antud lubadusi.

Stabiilne ja hästi korraldatud tagasirändeprogramm on ainus toimiv lahendus multikulturalismi probleemidele, mis on põhjustatud vastutustundetust piiride haldamisest ja kontrollimatust massiimmigratsioonist.

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.