Siseministeeriumi, mereväe ja eriüksuste laevad hakkavad kaitsma Itaalia sadamaid

0
648

See on üks meetmetest mida arutati Itaalia julgeolekukomitees, mida juhtis siseminister Matteo Salvini, et võidelda illegaalse migratsiooni vastu.

Samuti otsustati suurendada kontrolli, et vähendada Aafrikast paatide väljasõite (kasutades radareid-, õhu- ja mereväe sõidukeid), lisaks luuakse kontakte Tuneesiaga, et parandada ja suurendada väljasaatmiste arvu ning vähendada migrantide väljumisi Euroopa suunas. Ka saadetakse kümme Itaalia patrull-laeva suvel Liibüa rannavalvele abiks.

Matteo Salvini, Itaalia siseminister ja asepeaminister

Salvini: “Kohtunike tegevuses on märgata elemente inimkaubitsejate-valitsusväliste organisatsioonide vahelistest kontaktidest!”

“Ma ei usu, et ma avaldaks mingit salajasust, kuid ma tean, et kohtunikel on konkreetsed tegevuse elemendid” kontaktid salakaubavedajate ja Vahemere piirkonnas tegutsevate valitsusväliste organisatsioonide juhtide vahel “. “Keegi Liibüast helistab Rooma ja ütleb:” Me oleme siin, kus me kohtume?”,” rääkis Siseminister Matteo Salvini “Quarta Repubblica’le” eetris Rete4-s.

Giorgia Meloni, ajakirjanik ja konservatiivse partei “Brothers Itaalia” juht

 

Meloni: “Sisserände teema on rünnak Itaalia suveräänsuse vastu!”

“Sisserände teema taga ei ole enam isegi ideoloogilist probleemi, vaid tegemist on tõelise rünnakuga Itaalia suveräänsuse ja vabaduse vastu. Rikkudes riigipiire ja eirates sama rahva parlamendiliikmete tahet, siis tähendab see seda, et viimased on kaotanud oma mõtte. Itaalia peab tagama oma piiride kaitse ja seadused on täitmiseks, sest vastasel juhul on see riik surnud,” ütles konservatiivide juht Giorgia Meloni intervjuus “Studio Aperto” -ga.

“Euroopas ja Itaalias peab kaduma nõudlus migratsiooni järele: mereväe laevad või Euroopa laevad ei tohi, nagu see juhtus Sophia missiooni ajal, olla migrantide kokku korjajad kogu Vahemere piirkonnas ja siis nende toomine Itaaliasse, vaid mereväe ülesanne on blokeerida migrandid Liibüa rannikuvetes , kui me seda küsime Euroopast, siis selle asemel, et paluda jagada illegaalseid migrante, siis saab Itaalia ka rohkem tuge Euroopast,” selgitas Meloni.

Refereeris: Taivo Sepp

Allikas: Aaffaritaliani.it/

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.