Skandaal Saksamaal: moslemitele söödeti sealiha!

0
391

Skandaal Saksamaal: moslemitele söödeti sealiha! Moslemid on pahased, et neile serveeriti islamiüritusel sealihast verivorste.

Saksa siseministeerium on avaldanud kahetsust, et sel nädalal Berliinis toimunud islamikonverentsil pakuti sealihast vorste. Säärane tegu on moslemid marru ajanud.

Ministeerium teatas, et islamikonverentsi toiduvalik oli koostatud “religioosse mitmekesisuse” eesmärgil, kuid vabandas, “kui see solvas inimeste usulisi tundeid”, vahendab BBC.

Üritust juhtis siseminister Horst Seehofer, kes märtsis ütles, et islam “ei kuulu Saksamaale”.

Enamik Berliini islamikonverentsi osavõtjatest olid moslemid, teatas kohalik meedia. Islami seaduste kohaselt on moslemitel keelatud süüa sealiha.

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.