SKANDAALNE – MIGRANTE ÕPETATAKSE VALETAMA! VIDEOD!

0
280

Kanada ajakirjanik ja aktivist Lauren Southerni võttegrupp on saanud videosse valitsusvälise organisatsiooni tegevdirektori, kes tunnistab, kuidas nad süstemaatiliselt koolitavad varjupaigataotlejaid lollitama piiridel kontrolli teostavaid ametnikke, teeseldes traumat või tagakiusu “kristlastena”.

Nagu väidab videos oma veebilehe andmetel 15 000 migranti üle Kreeka piiri aidanud Advocates Abroadi tegevdirektor Ariel Ricker, õpetavad nad migrante piiril näitlema. Muuhulgas nõustatakse migrante valetama end tagakiusatud kristlasteks.

“Ma ütlen neile, et see on näitlemine, see kõik on näitlemine… et nad läbi saaksid, tuleb neil selles teatris oma rolli mängida,” räägib Ricker. Ühtlasi ütleb Ricker, et piiridel pagulaste kontrolli teostavad ametnikud on “k***di lollid”

Vaata pikemat videot siit:

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.