Soome Kela lõpetab ajutiselt Araabia, Somaalia ja Venemaa telefoniteenuse osutamise

0
402

Soome sotsiaalkindlustusameti Kela sõnul lõpetab ta üleriigilise telefoniteenuse osutamise araabia, somaalia ja vene klientidele, kirjutab Ilta Sanomat.

Teenus katkestatakse peale jõule.

Kela sõnul on töö korraldamisel esinenud uusi väljakutseid, mis tuleb lahendada enne teenuse jätkumist.

Tulevikus, kui klienditeenindaja hinnangul pole teenus soome, rootsi või inglise keeles võimalik, korraldab Kela klienditeenindus selle teistes keeltes.

Kela sõnul on nad viimastel aastatel värvanud uusi mitmekeelseid teenuseeksperte.

Kela klientidel on õigus suulisele tõlkele ka juhul, kui nad ei saa suhelda oma keeles või kui Kela töötajaga ei leita ühist keelt.

Aasta tagasi kirjutasime, et Soome KELA rahad ähvardavad järgmisel aastal lihtsalt otsa saada. Loe siit: “RAHAT LOPPU! Rikkus ei tulnudki õuele: Soome KELA rahad ähvardavad järgmisel aastal lihtsalt otsa saada”


Järgneb reklaam


 

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.