Soome migrantide hulgas levib laste seksuaalne kuritarvitamine

0
1298

Soome sisse rännanud laste hulgas on kogenud viimase aasta jooksul seksuaalset vägivalda 16,9 protsenti tüdrukutest ja 33,2 protsenti poistest.

Soome päritolu poiste hulgas on vastav protsent ainult 2,8 ja tüdrukutel 7,7.

Need numbrid on pannud reageerima Soome lastekaitsevoliniku Tuomas Kurttila, kes kutsub üles tõele näkku vaatama ning lapsi kaitsma.


ALLIKAS: 

 

Jube asi: Soome migrantide hulgas levib laste seksuaalne kuritarvitamine – eestinen

Soome sisse rännanud laste hulgas on kogenud viimase aasta jooksul seksuaalset vägivalda 16,9 protsenti tüdrukutest ja 33,2 protsenti poistest. Soome päritolu poiste hulgas on vastav protsent ainult 2,8 ja tüdrukutel 7,7. Need numbrid on pannud reageerima Soome lastekaitsevoliniku Tuomas Kurttila, kes kutsub üles tõele näkku vaatama ning lapsi kaitsma.

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.