Soomes kahtlustatakse varjupaigataotlejat naisel pea mahalõikamises

0
2644
Korterelamud, kus pühapäeval leiti surnud naine.
Foto: Joonas Salli

16.septembri varahommikul said päästjad väljakutse Pori linnas Itäpuisto 12 toimunud korteripõlengule. Tuletõrjujad leidsid korterist eest surnud naise, kelle kallal oli korda saadetud jubedus. Nimelt oli naisel pea otsast äralõigatud, vahendab Iltalehti.

Väinölä kirik, mis majutab keelduva otsuse saanud ja ebaseaduslikult maal viibivaid varjupaigataotlejaid
Foto: suomen uutiset

Politsei vahistas samal päeval Liinaharja vastuvõtukeskuses 28-aastase Iraagi varjupaigataotleja. Selgus ka, et 2015. aastal Soome saabunud mõrvas kahtlustatav pagulane oli tegev kohalikus kirikus, mis majutas keelduva otsuse saanud ja ebaseaduslikult maal viibivaid varjupaigataotlejaid. Naine ja tapja tundsid teineteist. .

Näete, millised jubedad kõrilõikajad on saabunud “abivajajate” sildi all ning veel ennast kirikusse sebinud.

ALLIKAD:

Nainen löytyi palaneesta asunnosta surmattuna Porissa, järkyttävä tekotapa paljastui poliisille – “Tutkitaan murhana teon erityisen raakuuden takia”

Satakunnan Kansa on saanut useista lähteistä vahvistuksen Porin Itäpuistossa 16. syyskuuta paljastuneen epäillyn henkirikoksen tekotavasta. Kyseessä on erityisen raaka veriteko. Juuri tekotapa on merkittävin syy siihen, miksi henkirikosta tutkitaan murhana tapon sijaan.

Maailma kylässä Väinölässä – seurakuntavaaliehdokasta epäillään ISIS-tyylisestä naisen pään irrottamisesta, Suomen Uutiset tutki tapauksen taustoja – Suomen Uutiset

Porissa tapahtunut raaka henkirikos tuli ilmi, kun palokunta sai sunnuntaina 16. syyskuuta aamuyöllä hälytyksen sammuttamaan tulipaloa Porin ydinkeskustassa sijaitsevaan taloon. Palo ei ollut onneksi ehtinyt levitä koko kerrostaloon, vaan tukahtunut itsekseen. Palokunnan mennessä asuntoon sieltä löytyi keski-ikäinen nainen, joka oli surmattu erittäin raa’alla tavalla. Iltalehden tietojen mukaan keski-ikäisen porilaisnaisen pää oli leikattu irti.

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.