Soomlased marsivad tänavatel: Tänavatel on märulipolitsei, hobuste ja koertega

0
302

Täna tähistatakse Soomes 101. iseseisvuspäeva. Samal ajal kui presidendilossis, mis asub kõigile eestlastele tuttavas sadama piirkonnas, on erinevaid meeleavaldusi Helsingis.

Tänavatel on märulipolitsei, hobuste ja koertega. Politseile seisab aga vastu rahvas, kes karjub “Riigireeturid”, kes nõuavad turvalist Soomet tagasi.

Loosungitel on ka “poliitiline politsei hoiab üleval pagulaskriisi!”

Näha on ka haakristiga lippe ja osa rahvast karjub, “Surm fašistidele!”

Eesti meedias ei ole veel Helsingi tänavatel toimuvast midagi kuulda, aga eraldi on hetkel tehtud juba ka vastu meeleavaldus, milles osaleb Soome kuulus muusik Alma, kes ütleb uusnatsidele vastu, “ Minge ära meie kaunilt maalt!”

Viimase paari päeva jooksul on kahel korral, asüüli palunud võõramaalased, üritanud kahelt bussijuhilt keset sõitu rooli rebida ja samuti on kinni võetud kümmekond võõramaalast, kes on vägistanud Soome lapsi.

 

Vaata linke just praegu Helsingis toimuvast siit:

https://www.hs.fi/kaupunki/art-2000005923107.html

https://www.mtvuutiset.fi/aihe/kotimaa/67248

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.