“Sooneutraalne” Mikser: “traditsioonilise perekonna kaitsmisega saab ühiskonnas kiiresti pingeid üles kütta!”

1
435
Foto: http://i.imgur.com/e3OoXI4.jpg

Välisminister Sven Mikser (SDE) leiab, et kuigi Venemaa infooperatsioonide mõju Eestis on ajaloost tulenevalt nõrk, leidub teemasid – alates traditsioonilise perekonna kaitsmisest –, millega saab Eesti ühiskonnas pingeid väga kiiresti üles kütta.

“On kindlasti ka mitmeid teisi teemasid, kus – alates nii-öelda traditsioonilise perekonna kaitsmisest kuni rändeküsimusteni – ka Eesti ühiskonnas on tegelikult võimalik väga kiiresti ja mitte ilmtingimata väga faktipõhiselt pingeid üles kütta,” vahendab Postimees Sven Mikseri sõnu.

“Ma ei väida, et kõigis nendes mõttevahetustes oleks mängus mingisugune kuri karvane käsi väljastpoolt,” lisas Mikser eelöeldule.

Loe lähemalt siit

ALLIKAS: Meiekirik.net

1 COMMENT

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.