Sotside ja Reformierakonna laimukampaania viljad: Martin Helme sai tapmisähvarduse, Peeter Ernitsat rünnati!

0
3250

Sotside ja Reformierakonna algatatud vihaõhutuskampaania on loonud olukorra, kus rahvuskonservatiive on hakatud ähvardama otsese vägivallaga.

EKRE Riigikogu fraktsiooni esimees Martin Helme sai otsese tapmisähvarduse, mille kohta on ta esitanud avalduse ka politseile.

EKRE Riigikogu saadikut Peeter Ernitsat rünnati esmaspäeva õhtul Põhja Rimi kaupluse juures parkimisplatsil. Tema sõnutsi oli ründajaks umbes 30-aastane kõhetu eesti keelt kõnelev mees, keda ajas ilmselt marru Peeter Ernitsa autol olevat EKRE reklaam koos tema enda näopildiga, mida saadik pole valimistejärgselt veel maha võtta jõudnud.

Kuigi peavoolumeedia räägib EKRE õhutatavast vihast, on just rahvuskonservatiivide vastased loonud Eestis vägivalla, ähvarduste ja vihkamise fooni.

Allikas: https://uueduudised.ee/

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.