Sotside juhatusse valitud meest kahtlustatakse seksi ostmises 15-aastaselt poisilt

0
733
Foto allikas: Facebook

Nädal aega tagasi Sotsiaaldemokraatliku Erakonna juhatusse valitud Tõnu Ints astus pühapäeval erakonnast välja, kuna politsei kahtlustab teda seksi ostmises 15-aastaselt poisilt, kirjutab Eesti Ekspress.

Politsei pidas eelmisel nädalal kriminaalmenetluse raames üle Eesti kinni 18 inimest, kahtlustatuna seksi ostmises 15-aastaselt poisilt.

Tegemist ei ole kuriteo matkimisega ja 15-aastane poiss on reaalne ohver.

Tõnu Ints vahistatute seas ei ole ja ta sai pärast menetlustoimingud vabadusse.

Tõnu Ints kinnitas Postimehele, et kuuldused tema suhtes algatatud menetlustoimingutest vastavad tõele, seadusest tulenevalt ta aga täpsemalt kommenteerida ei saa. Samas nentis ta, et seni ajakirjanduses tema suhtes kirjutatu vastab tõele. «See, mis seni avaldatud, jah. Ega ma kõike pole jälginud,» sõnas ta.

Ints ei tunnetanud, et oleks ise midagi valesti teinud. Tõnu Ints on erakonnast välja astunud ja sellega seoses ka juhatusest.

Allikas: Postimees.ee


Järgneb reklaam


 

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.