Storm Area 51: USA sõjavägi on “valmis” vastu võtma ligi Miljon inimest, kes ähvardavad rünnata ülisalajast baasi

0
1295
  • „USA õhujõud on alati valmis kaitsma Ameerikat ja selle varasid,” ütleb õhujõudude pressiesindaja.

Miljon inimest on allkirjastanud üleskutse tormijooksuks Regioonile 51 ( Area 51), mis teatavasti on teiste planeetide asukate baas, teatavasti on tegu ülisalajase baasiga, kus on hoitav võõrtehnoloogia.

sõjaväebaas Area 51

Tõenäoliselt lõi ürituse huumorileht, ning tegi seda nalja eesmärgil, üritus kutsus üles välja selgitama, kus asub täpselt see salajane sõjaväebaas, ning siis seda rünnata. Sellegipoolest näib, et sündmus võib saadagi teoks, sest nüüd on ligi miljon inimest lubanud selles „osaleda“ ja 871 tuhat inimest on „huvitatud“.

Kahtlustuse kohaselt, mis algselt oli kuulujutt, siis on Piirkond 51 -es USA valitsuse poolt hoitav võõrtehnoloogia, ning pärast viimast Netflixi dokumentaalfilmi “Bob Lazar: Area 51 & Flying Saucers” on sõjaväebaasi vastu taas huvi üleval.

Üle miljoni inimese on registreerunud üritusele „Storm Area 51″ , nad ei saa meid kõiki peatada” on kirjas selgituses, – mis kutsub osalejaid tulema massidesse, enne õhujõudude baasi aladele sisenemist.

Üritus on kavandatud toimuma 20. septembril, ning see näib tõesti olevat nali, arvestades baasi kõrget turvalisust, siis see oleks enesetapu missioon.

USA sõjavägi hoiatab!

Kuid õhujõudude pressiesindaja Laura McAndrews on potentsiaalsetele ohvritele hoiatuse andnud.

„[Area 51] on lennuväli USA õhujõududele ja me ei luba kedagi tulla sellesse piirkonda, kus me koolitame Ameerika relvajõude,” ütles ta.

Pr McAndrews lisas: „USA õhujõud on alati valmis kaitsma Ameerikat ja selle varasid”.

Kuid ta ei soovinud täpsustada konkreetseid üksikasju selle kohta, kuidas sõdurid reageeriksid võimalike sissetungijate suhtes.

Ülisalajase baasi perimeetrit kontrollivad valvavad relvastatud sõdurid, samuti on kasutusel CCTV (Suletud ahelaga televisioon, mida tuntakse ka videovalve all)  ja liikumisanduriga kaamerad – sissetungijad võivad kokku puutuda “surmava jõuga”.

Allikad:


Järgneb reklaam


 

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.