Süüria varjupaigataotleja varitses üksinda liikuvaid naisi Helsingi öös

0
351

Süüria varjupaigataotleja varitses üksinda liikuvaid naisi Helsingi öös: tungis kahte korterisse ja vägistas naisi. “Ma arvasin, et Euroopas võib vabalt seksida,” ütles vägistaja Mustafa.

Helsingi apellatsioonikohus mõistis 19-aastase varjupaigataotleja Raed Al Mustafa kahes vägistamises ja ühes vägistamiskatses 3,5 aastaks vangi. Mees jahtis eelmisel sügisel Helsingis üksi liikuvaid naisi.

Kahe juhtumi puhul oli mees järgnenud ohvrile trepikotta ja tunginud vägisi korterisse. Mõlemal juhul ütles mees oma ohvritele, et ta kavatseb seksida ja viis selle vägivaldselt täide (muu hulgas toppis sõrmi naise suguelundisse, masturbeeris ohvri peale ja toppis suguelundit ohvrile suhu).

Kolmandal kuriteol üritas mees oma ohvrit sundida seksuaalvahekorda trepikoja ukse juures, kuhu ta oli ohvrile järele jooksnud. See tegu jäi vägistamiskatseks.

Süürlane kaebas ringkonnakohtus mõistetud otsuse edasi põhjendusega, et ta oli noor ning ei olnud kohanenud Soome kultuuriga. Ta arvas, et Euroopas võib vabalt kõigiga seksida.

Apellatsioonikohus neid põhjendusi ei arvestanud ja Mustafa karistus jäi jõusse.

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.