Šveitslanna purustas afgaanist ahistaja nina!

3
330

21-aastane Šveitsi naine purustas 20-aastase afgaani nina vana-aasta õhtul Rathausplatzil Viinis, peale seda kui mees oli teda ja teisi naisi seksuaalselt ahistanud, edastab Krone.

Politsei sõnul oli ahistamise ohver reageerinud reflektoorselt. Afgaani nina jooksis kõvasti verd ja mees toimetati päästjate toel haiglasse.

Politsei saabus umbes kell 1:30. Kuna tema nina verejooks ei peatunud, pöördus ahistaja ka ise päästeteenistuse poole, kes teatas mehe päästmisest.

Politsei andmetel oli käesoleva Viini aastavahetusel kokku 5 seksuaalset ahistamist ja 1 ilutulestiku ebaseaduslik kasutamine.

3 COMMENTS

 1. Jumal on veel olemas, kes andis neiule jõudu
  Ma ei poolda vägivallale astuda vastu vägivallaga aga antud juhul pole midagi muud enam teha

 2. Juba algul kui hakkas toimuma vägistamisi, oleks pidanud vastama vägivallale vägivallaga. Karta pole ju midagi, sest ohvriga käitutakse nagunii metsikult ja tulemus on ette teada, tähendab, tuleb võidelda, mitte haletseda kallaletungijat, rünnata vastu valimata vahendeid. Silmad välja torgata või kraapida, kingaga munadesse jne. Nende poolt pole halastust oodata kas nutad või palud….

  • Eks proovi Eestis vastu hakata, satud ise süüpinki kui kehalise vigastuse tekitaja! Kohtult pole ka mõtet abi loota sest see reformierakonna ajast paika pandud süsteem, mis töötab valitsuse heaks.

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

 • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
 • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
 • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
 • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
 • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.