Taani peaminister: “ISISe naistel ei lubata naasta, isegi koos oma lastega- nad on Taanile selja pööranud”

0
806

Taani sotsiaaldemokraatliku peaministri sõnul koheldakse kalifaadi liikmeid soost sõltumata ühtemoodi.

Taani ei kavatse anda äärmusrühmituse Isise ridadega liitunud taanlastele tagasipöördumiseks luba, isegi ei lubata nende lastel naasta, ütles peaminister Mette Fredriksen intervjuus kohalikule TV2-le.

Taanis, nagu ka Soomes, on hiljuti arutatud ISIS kodanike ja nende laste võimalikku tagasisaatmist kodumaale. TV2 andmetel elab põgenikelaagrites umbes 30 last, kelle vanemad on või on olnud Taani kodanikud.

Siiani on Taani võimud tagaotsinud haavatud 13-aastast poissi, kes on orvuks jäänud ja  kelle vanemad olid Isisega liitunud. Fredrikseni sõnul ei aitata aga neid lapsi, kes on endiselt emadega laagris.

“Nende emad on oma valiku teinud,” ütles Fredriksen intervjuus.


Järgneb reklaam


 

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.