Taanis vägistamise eest vanglakaristuse saanud ja riigist välja saadetud iraaklane pani peale seda Soomes toime kaks vägistamist

0
2736

Taanis vägistamise eest vanglakaristuse saanud ja riigist välja saadetud iraaklane pani peale seda Soomes toime kaks vägistamist. Jagame Põlissoomlaste ridadesse kuuluva Riikka Purra murekirja:

27-aastane iraaklane on Taanis vägistanud magava alaealise. Talle on mõistetud vangistus, riigist väljasaatmine ja 12 aastaks sissesõidukeeld.

Ta on otsustanud tulla Soome. Ta on öelnud onule piiril “Asüül”.

Ta on vahistatud ka Soomes kahe naise vägistamise eest.

“Kui isik on Schengeni alast välja saadetud, ei tähenda see automaatselt, et tema varjupaigataotlus lükatakse tagasi.” (Iltalehti)

Kas pakume vägistajatele varjupaika? Teisest riigist väljasaadetud korduvatele vägistajatele?

Kuhu lähed, Soome? Kes sind juhib?

Ma pean igapäevaselt vastama intervjuudes või paneelides küsimustele, et kuidas põlissoomlased saavad olla niivõrd külmad nende riiki tulevate inimeste jagamatute inimväärikuste ees.

Me peame aitama.

Miks me peame vägistajaid aitama?

Kuidas on kellelgi õigus tulla meie riiki vägistamise eesmärgil?

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.