Tähismaa: “Eestlastele pole mõtet tulla seletama, et migrandid toovad kaasa suure õnne!”

0
648

“Kõikvõimalikud immigrandid olgu nad siis esimese põlve või järgneva, muudkui arvavad kuidas üks maailma väiksemaid rahvaid peab integreeruma ehk lahustuma teistesse rahvastesse. Aga miks ei kasutata võimalust minna sinna kuskohast tuldi? Eestlane on pea tuhat aastat pidanud võõraste pilli järgi tantsima, millal sellele lõpp tuleb?” kirjutab Konservatiivide grupis peale Aivar Holyfield ja jagades Inno Tähismaa arvamust postimehest.

Asjalik kommentaar Postimehest Tähismaalt:

See on ühtpidi ilus jutt, aga eestlastele pole mõtet tulla seletama, et migrandid toovad kaasa suure õnne, eestlastel kui põlisrahval on piisavalt kurbi kogemusi.

Muide, slaavlased, kelle algkodu oli Indias, on igal pool sisserändajad. Praegune Venemaa oli valdavas osas asustatud soome-ugri hõimude poolt, kes on kõrvale tõrjutud – neilt on maa käest ära võetud, koos sellega ka keel ja kultuur.

Elu näitab, et kui väike rahvas näitab suuremeelsust, siis ta neelatakse lihtsalt alla, hävitatakse ära, surutakse kõrvale.

Las Eesti riik jääda eestlaste kolooniaks, milline ta on olnud aastatuhandeid.

Hea, et kutsumata tulijaid maha ei lööda, nagu see toimus 1000 aastat tagasi. Eestlastel tuleks lasta end põlisrahvana kaitse alla võtta, et kellelgi ei tekiks kiusatust hakata Eestis taas sotsiaalseid eksperimente sooritama.

Praegu õnneks on õpitud ka põlisrahvaid rohkem kuulama ja austama, nende tarkustega arvestama, olukorras, kus maailma ähvardab ülerahvastatuse tõttu kliimakatastroof.

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.