Tehnikaülikool, India tudeng ja narkoäri – kes oleks küll võinud uskuda…

0
1137

Mida rohkem ilmub päevavalgele fakte Eestis õppivate võõrtudengite tegelikust elust, seda rohkem saavad tõestust ka Mart Helme sõnad õõnespeadest kui nähtusest.

10. juulil oli Harju Maakohtu ees Tallinnas õppiv 21-aastane India kodanik, kes tegeles uimastite vahendamisega ning omas lausa püsikliente. Koos temaga ootas karistust ka eestlane Erki – seejuures on uudist vahendanud Õhtulehes eestlase eesnimi olemas, indialane aga on traditsiooniliselt nimega X.

Süüdistuse kohaselt vedas Tallinna Tehnikaülikooli tudeng mullu enda juurde suure koguse uimasteid ja müüs neid oma klientidele.

Mehed jäid politseile vahele eelmise aasta 10. detsembri õhtul, kui Erki ostis indialaselt ligikaudu 10 grammi marihuaanat. Järgmisel päeval otsis politsei läbi tudengi kodu, kust leiti kanepit, hašišit, MDMAd, LSDd ning erinevaid tablette, sealhulgas retseptiravimeid alprasolaami (Xanax) ja midasolaami.

Kohtus tõlgi abi vajanud India tudeng tunnistas end süüdi ning sai karistuseks ühe aasta, viie kuu ja 28 päeva pikkuse tingimisi vangistuse ühe aasta ja kaheksa kuu pikkuse katseajaga.

Eelmise aasta lõpus avaldatud ametlike andmete kohaselt elas mullu Eesti üle 500 India päritolu inimese.

Algallikas: Õhtuleht

Uueduudised.ee kaudu

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.