Tervise- ja tööminister nimetas rändepakti vastaseid agressiivseks vähemuseks!

2
345

Tervise- ja tööminister Riina Sikkut nimetas TTV saates “Kabinet” rändepakti vastaseid agressiivseks vähemuseks! Saatejuht Andra Veidemann nõustus temaga.

Tsiteerin (videos: 38:00): “Ma arvan, et neljapäevani küll valitsus püsib, aga küsimus on ju tegelikult selles, et Eesti välispoliitiline suund … noh, et kas me suudame kindlustada selle, et me jätkame senise välispoliitilise suunaga, et keegi agressiivselt karjuv vähemus ei dikteeri selle suuna muutmist! Me ikkagi saame öelda, et me oleme selle rahvusvahelise kokkuleppe kogukonna liige. On ka meie huvides, et kontrollimatut rännet ei oleks, me oleme valmis arutama, me oleme laua taga, me oleme olemas.  Ma loodan, et neljapäevaks astume me sammud sinnapoole, et me suudame oma välispoliitika kinnitada ja oma usaldusväärsus tagada. ”

KOKKUVÕTTEKS – rahvas on valitsusega võrreldes vähemus ja Eesti suveräänsuse eest seismine on agressiivsus!

2 COMMENTS

  1. Rahva sõna ja tahet pole juba ammu arvestatud. Kaklevad ainult omavahel ja mõistus on tänu sellele kinni. Kogu see lugu on väga ebameeldiv.

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.