Trump nõuab New York Timesi ajakirjanike ja juhtkonna tagasiastumist

0
310

USA president nõudis Twitteri postituses, et kõik, kes on seotud ülemkohtunik Brett Kavanaugh “mustamisega”, peaksid New York Timesist lahkuma.

Trumpi pahameele põhjustas hiljuti New York Timesis ilmunud artikkel, kus tehakse uusi paljastusi ülemkohtunik Kavanaugh ahistamisjuhtumite kohta.

Kavanaugh vastu esitatud ahistamissüüdistused ei leidnud mullu pärast FBI uurimist kinnitust ning ta nimetati ülemkohtunikuks. Naised süüdistasid Kavanaugh`d seksuaalses ahistamises 1980ndatel keskkooli ja ülikooli ajal.

New York Timesi pühapäeval avaldatud artiklis räägitakse uutest väidetavatest ahistamisjuhtumitest. Ajaleht pidi pärast artikli avaldamist siiski loole lisama, et väidetav ahistamisohver ei mäleta kirjeldatud sündmust ega ole nõus ka avalikult sellest rääkima.

Trump teatas Twitteris, et tema hinnangul on New York Timesi maine taoliste lugudega – ta nimetas samas ka enda kohta kirjutatud lugusid tema Venemaa-kontaktidest valimiskampaania ajal– rikutud ning ei praegune juhtkond ega ajakirjanikud suuda seda taastada. Trumpi hinnangul peaksid kõik Kavanaugh artiklitega seotud inimesed ajalehest lahkuma.

Allikas: ERR uudised


Järgneb reklaam


 

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.