Tsahkna ja Pevkur: “Kui pagulased jõuavad Eestisse, ei peaks keegi teada saama, et saabus pagulane!”

0
3363

Kas ametlikult esitatavad arvud Lähis-Idast ja Aafrikast Eestisse võetud migrantide hulga kohta vastavad tõele või räägitakse avalikult ainult neist, kelle sissetoomist pole mingil põhjusel võimalik varjata?

Aastal 2015 ütles toona sotsiaalkaitseministri ametis olnud ja tänane Eesti 200 liikmeskonnas riigikokku kandideeriv Margus Tsahkna, ning tollane siseminister Hanno Pevkur (Reformierakond) välja tollase valitsuse, erakondade ja nende endi seisukoha pagulaste küsimuses:

„Kui need inimesed jõuavad Eestisse, ei peaks keegi teada saama, et saabus pagulane.“

Ministrid: pagulaste integreerimisel on suur roll kohalikel kogukondadel

Tallinnas omavalitsusjuhtidega kohtunud ministrid ütlesid, et igas vallas ja linnas peaks sündima lähikuudel otsus, kas on pagulasi võimalik vastu võtta või mitte. Siseministri Hanno Pevkuri ning sotsiaalkaitseministri Margus Tsahkna pagulasteemalisi kohtumisi on hakatud meedias kutsuma suvetuuriks. Viimane esinemine oli neil Tallinnas, kus räägiti Harju- ja Raplamaa omavalitsusjuhtidega.

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.