Ungari välisminister Péter Szijjártó: Euroopa on taas ohus

0
470

Välisminister Péter Szijjártó ütles pühapäeval, et kõik otsused, mis hõlmasid Euroopa piiride avamist sisserändajatele, sealhulgas Itaalia valitsuse oma, on kahetsusväärsed, kuid Ungari jätkab oma piiride kaitsmist.

“Itaalia valitsuse otsus avada riigi piirid ebaseaduslikele migrantidele on kahetsusväärne ja ohtlik,” ütles Szijjártó riigiuudiste kanalile M1.

“Veelgi enam, pärast ebaseaduslike sisserändajate massidesse laskmist tahavad nad jagada neid Euroopa Liidu liikmesriikide vahel,” teatas välisminister.

“See on täiendav surve liikmesriikidele sisserändajate kvootide aktsepteerimiseks, seega on Brüsselis päevakorras kohustuslik jaotamismehhanism,” ütles välisminister ja lisas, “me lükkame selle tagasi.”

“Aasta esimese seitsme kuuga saabus Türki 224 000 sisserändajat, Kreeka ametliku teabe kohaselt on olukord täpselt sama kui oli 2015. aastal. Euroopa on ohus, Itaalia uue valitsuse otsus on kutse neile, kes tahavad Euroopasse tulla ja kindlasti nad teevad seda nüüd,” lisas ta.

Seotud lugu: Itaalia uus globalistlik valitsus kutsub valitsusväliseid organisatsioone üles laadima rohkem ümberasujaid

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.