Ungari valitsus kahekordistab piiridel patrullivate sõdurite arvu

0
460

Ungari valitsus teatas, et kahekordistab piiridel patrullivate sõdurite arvu “kasvava rändesurve valguses”, vahendab About Hungary.

Ungari kaitseministeeriumi riigisekretär Szilárd Németh (Fidesz) ütles “Madarase piiripolitsei baasis rääkides, et ebaseaduslike sisenejate arv on 2019. aastal kasvanud peaaegu kümme korda, 3299-ni. Ta lisas, et võimud eeldavad, et see arv kasvab tulevikus veelgi.”

Ta sõnas, et “Ungari sõdurid on koos politseinikega piiridel patrullinud alates 2015. aastast ja teevad seda ka edaspidi.”

Ungari armee ülemjuhataja asetäitja, kindralleitnant Gábor Böröndi, ütles et “piirikontrollmissioonil kasvab sõdurite arv lähiajal 50-lt 100-le. Kui teenistujad on kaasatud, suurendab see piirivalve koguarvu 500-le ja mehed jäävad tööle nii kauaks kui vajalik.”

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.