Urmas Sõõrumaa oli erakondade vastu helde ka tänavustel valimistel

0
706

Ettevõtja Urmas Sõõrumaa annetas 2019. aasta esimeses kvartalis Keskerakonnale 160 000 eurot. Isamaa ja Reformierakond said kumbki 50 000 eurot.

Ka uuele tulijale, erakonnale Eesti200 andis urmas Sõõrumaa helde käega, lausa 40 000 eurot.

160 000 eurose annetusega trumpas Sõõrumaa üle isegi Bigbanki omaniku Parvel Pruunsilla, kes toetas 100 000 euroga Isamaa erakonda.

Sõõrumaa annetas Keskerakonnale, Isamaale ja Reformierakonnale ka 2018. aasta viimases kvartalis kõikidele 50 000 eurot.

2019. aasta esimeses kvartalis ehk riigikogu valimiste kõige tulisemal perioodil kogus Reformierakond annetustena 377 923 eurot, Keskerakond 421 780 eurot ning Isamaa 567 279 eurot.

Allikas: Ärileht.delfi.ee

Tekib paratamatult küsimus, et mis on ettevõtja eesmärk, et selliseid “kingitusi” tehakse? Teada on, et mitte ükski ärimees ei tee selliseid kingitusi ja veel nii suures ulatuses, kui ta ei saa ise sealt kasu. Kas oli plaan nö mustast rahast lahti saada või äkki ootab vastuteenet (näiteks: riigihange vms), et ükskõik milline erakond võidab valimised, saab Sõõrumaa sealt kasu. Asi lõhnab korruptsiooni järele. 

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.