Uudiskanal N-TV esitleb: seltsimees Louise Arbour- ÜRO migratsioonilepingu ema

0
220

“Louise Arbour- ÜRO migratsioonilepingu ema”- Saksamaa uudiskanal N-TV esitleb nädala isikuna “seltsimees” Louise Arbour-i, keda kanal loeb peamiseks ÜRO migratsioonipoliitka peaarhitektiks.

Kanali väitel kanadalasest ÜRO migratsiooniasjade erisaadik tahab aidata Merkelil teha tema esindatud pagulas-, immigratsiooni- ja migratsioonipoliitika aktsepteeritavaks ning seaduslikuks.

N-TV kanali reporteri Wolfram Weimerini väitel on Saksamaa diplomaadid ja välisministeerium olnud algusest peale kujundamas ja lihvimas selle lepingu sisu. See seletab ka entusiasmi millega kantsler Merkel ja Saksamaa valitsus, välja arvatud tervishoiuminister Jens Spahn, suruvad peale lepingu aktsepteerimist.

Loos räägitakse ka, et Louise Arbour on tuntud oma vasakpoolsete vaadete ning Iisraeli ja USA vihkamise poolest.

Lisaks ülistab ta araabiariikide eriversiooni inimõiguste deklaratsioonist. Kanali arvates võib aga Arbouri abi Merkelile olla algsest mõttest hoopis vastupidise tulemusega.

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.