Uus kuum teema Saksamaal: kuidas tegutseda, kui sind pussitatakse!

0
631

Kuna Saksamaal on pussitamised muutunud igapäevaseks (ainuüksi Berliinis oli 2017. aastal 2737 pussitamist), siis avaldas naisteajakiri “Illu der Frau”, mille põhisisuks on mood, klatš, retseptid, dieet, kodusisustus jne. kasulikud nõuanded pussitamise puhuks:

Foto: Vítězslav Novák (Facebook)

“Kõigepealt peate veenduma, et pussitaja ei ole läheduses – teie turvalisus on tähtis. Nuga haavast välja võtta ei tohi kunagi, sest võib tekkida äge verejooks. Helistage politseisse ja kiirabisse. Kõige olulisem on verejooks peatada või vähendada, selleks tuleb haav kinni suruda, sobivad kõik mitteimavad materjalid. Ohtlikud on sisemised verejooksud, nende eest hooliseb kiirabi. Ärge kartke vigu teha, sest tegutsemise eest saab väiksema karistuse kui kannatanu abita jätmise eest.”

Kahjuks ei ole välja toodud peamist infot – mis on põhjustanud massilised pussitamised ja kes on need põhilised noakangelased, millest naisteajakirjad võiks euroopalike väärtuste ja multikulti raames rääkida. Aga see oleks vist liiga “rassistlik”.

Allikas: Vítězslav Novák (Facebook)

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.