Uus normaalsus “Kõigi Eestis”: Pommikoerad, snaiprid ja betoontõkked laulupeo rongkäigul

0
1523

Ehkki meil on püütud näidata, et mingit pagulaskriisi Eestis ei ole,  ning elu on nagu lill, räägib tegelikkus aga teist keelt.

Salliv Euroopa on juba ammu sisserändajate massidega püstihädas – lisaks sellele, et nendega tegelemine nõuab raha ja inimjõudu, suureneb ka mitte üksnes terrorismioht, vaid terrorism ja kuritegevus üldiselt. Lõpuks on hakatud aru saama, et kogu see rändeteema lasti alguses kohe liiga lõdva rihma otsa.

Kõike seda tendentsi kokku võttes oleme tänaseks olukorras, kus mitte ainult Tallinna vanalinna jõuluturgu ei blokeeri betoonkamakad, vaid ka oleme jõudnud sinna, kus meie rahvusliku au ja uhkuse, 150 aastase ajalooga üldlaulu- ja tantsupeol on suur oht terrorismile, seetõttu passivad katustel snaiperid, paigaldatud on betoontõkkeid ja kohal on pommikoerad.

Siseministeeriumi raporti järgi võib laulupeol või selle rongkäigul toimuda äkkrünnak 5–20 aasta jooksul. Ja sellist tõenäosust peetakse suureks.

Kasutatud allikad: Uueduudised.ee ja Postimees.ee

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.