Uusrootslased lõbutsesid Uppsalas – panid koolimajale tule otsa

0
5087
Foto: PT-Media

Uppsala probleemses immigrantide linnaosas puhkes ööl vastu esmaspäeva suur tulekahju. Kohalikud “uusrootslastest” teismelised olid lõbutsenud, pannes põlema oma koolimaja, vahendab PT-Media.

Gottsunda hiiglaslik koolimaja koosneb kolmest tiivast, millest kaks põles maani maha ja üks tiib sai suuri kahjustusi. Tuli ähvardas levida ka külgnevale kirikuhoonele ja ostukeskusele, kuid õnneks suudeti need päästa.

Politsei võttis kahtlustatuna süütamises kohapeal kinni kaks teismelist tüdrukut. Kooli 400 õpilast ootab nüüd mõneks ajaks sügispuhkus.

Uppsalan ongelmalähiössä sytytettiin jättimäinen koulupalo

Uppsalan uusruotsalaiset nuorukaiset ilottelivat viime yönä polttamalla koulunsa maan tasalle. Monen sadan neliön koulurakennus tuhoutui kivijalkaa myöten. Palo oli levitä viereiseen kirkkorakennukseen ja ostoskeskukseen. Kaksi teinityttöä on otettu kiinni epäiltynä teosta. Palolaitos sai automaattihälytyksen klo 02.42 aikaan Gottsundan ongelmalähiön koulukompleksiin. Palo oli tuolloin jo levinnyt laajalle.

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.