Väike Rootsi vald on hädas lastega: ähvardavad vägistamisega ja sülitavad. Lapsed on vaid 8-12-aastased

0
1105

Vägivaldne lastejõuk külvab hirmu väikses Grumsi vallas Kesk-Rootsis Värmlandis. Jõuk ähvardab inimesi vägistamisega ja sülitab inimeste peale.

Kohalik politsei pole varem kunagi midagi säärast kohanud. Grumsi elanikud ei julge oma lapsi välja lasta. Lastejõugu lapsed on nii teisi lapsi kui täiskasvanuid rünnanud nii füüsiliselt kui verbaalselt, vahendab Aftonbladet.

Lapsed on visanud teisi lapsi kivide ja metallitükkidega, nii et veri väljas. Ühel juhul kägistati teist last väga tugevalt. On ka seksuaalseid rünnakuid: „Ma vägistan su!”

Ründajad on valla elanike väitel „uued tulijad” ja vallas on tekkinud vastasseis „meie ja nemad” vahel. Valla elanike väitel algab probleem laste vanematest, kes ei oska üldse rootsi keelt. Seetõttu pole teada, kas laste vanemad üldse teavad, mida nende lapsed teevad.

Vallas on tugevdatud politseijõudusid ja nüüd mõeldakse, mida edasi teha.

Grumsis on ka varem probleeme olnud, aga siis olid need seotud vanemate laste ja noorukitega. Siis alustati projektiga, mis piirkonda rahustas. Projekt lõppes eelmise aasta lõpus. Nüüd plaanitakse projekti jätkamist, aga juba uue sihtgrupiga.

Kohaliku elaniku väitel algasid probleemid eelmisel suvel ja on sellest ajast eskaleerunud. Kui lastele vahele minna, võib ise sattuda rünnaku objektiks. Neil lastel pole mingit austust isegi täiskasvanute vastu. Kui lastele midagi öelda, siis nad tulevad ja löövad ning sülitavad näkku. Nüüd kardetakse noarünnakuid. Elanikud on näinud lapsi, kes nugadega vehivad. Inimesed kardavad, et ühe päeval hakatakse neid pussitama.

Allikas: Eestinen.fi

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.