Valimiskomisjon peatas Mart Helme volitused Pärnu linnavolikogus

0
1534

Pärnu linna valimiskomisjon peatas kolme järjestikuse kuu jooksul volikogu istungitelt puudunud Mart Helme volitused Pärnu linnavolikogu liikmena ja määras tema asemele Imre Baumanni, kirjutab Pärnu Postimees.

Komisjon lähtus otsust tehes kohaliku omavalitsuse korralduse seadusest, mille järgi peatatakse voliniku volitused, kui ta on puudunud volikogu istungitelt kolme järjestikuse kuu jooksul, arvestamata kuid, millal volikogu istungeid ei toimunud.

Helme puudus volikogu 29. novembri, 10. jaanuari ja 7. veebruari istungilt.

Loe edasi Pärnu Postimehest

Valimiskomisjon peatas Mart Helme volitused Pärnu linnavolikogus

Komisjon lähtus otsust tehes kohaliku omavalitsuse korralduse seadusest, mille järgi peatatakse voliniku volitused, kui ta on puudunud volikogu istungitelt kolme järjestikuse kuu jooksul, arvestamata kuid, millal volikogu istungeid ei toimunud. Helme puudus volikogu 29. novembri, 10. jaanuari ja 7. veebruari istungilt.


Rahvuslane.ee toimetus:Huvitav lugu on sellega, EKRE esimees Mart Helme volitused peatati 3 puudumisega, aga riigikogus on saadikuid, keda me näeme ainult valimistel, ning keegi ei peata nende volitusi. Veelgi enam: me maksame neile igakuu regulaarselt palka ja saavad veel suurte summade eest hüvitisi.”

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.