Valitsus eraldab presidendi kantseleile kõrgete külaliste vastuvõtuks 166 000 eurot lisaraha

0
425

Valitsus otsustas neljapäeval eraldada presidendi kantseleile täiendavalt 166 000 eurot, et katta sel aastal toimunud kõrgete külaliste vastuvõtukulusid, kirjutab Postimees.

Rahandusministeerium edastas valitsusele otsustamiseks korralduse eelnõu valitsuse reservist 166 000 euro eraldamiseks presidendi kantseleile eesmärgiga katta üliõpilasfestivali Gaudeamus raames toimunud kuue presidendi kohtumise ja Rooma paavsti külaskäiguga seotud kulud, teatas valitsuse pressiesindaja BNSile. Valitsus kiitis neljapäeval eelnõu heaks.

Septembris edastas presidendi kantselei rahandusministeeriumi kaudu valitsusele palve 100 000 euro eraldamiseks tähtsate visiitide võõrustamiskulude katmiseks. Novembri alguses esitatud uues taotluses aga küsiti 166 000, paludes tühistada septembrikuine rahataotlus.

Valitsuse korralduse eelnõu seletuskirjas märgib rahandusministeerium, et kulude katmine presidendi kantselei eelarvest ei ole võimalik, kuna see «ettenägematu kuluga ja 2018. aastaks planeeritud sissetulevate visiite eelarve 100 000 eurot on praeguseks hetkeks juba kasutatud».

Allikas: www.postimees.ee

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.