Valitsus eraldas Nolani filmile 5 miljonit eurot, aga väikest Annabeli ei toetata

0
1179
Foto: Varro Vooglaid

Valitsus otsustas täna eraldada Hollywoodi tipprežissööri Christopher Nolani filmile “Tenet” 5 miljonit eurot Eestis tehtud kulutuste tagasimakseks, aga pisike Annabelile riik appi ei tule.

Kultuuriministeeriumi ettepanekul otsustas valitsus suurendada tagasimaksefondi Film Estonia mahtu ühekordselt ligi 5 miljoni euro ulatuses. Toetuskava suurendati seoses Eestis toimuvate Christopher Nolani filmi „Tenet“ võtetega, millel on positiivne mõju Eesti majandusele ja filmindusele.

Haruldase geenihaiguse spinaalse lihasatroofiaga kolme-kuusel Annabelil on lootus saada maailma kalleimat ravi, mille maksumus ligi kaks miljonit eurot. Väikese Annabeli kallihinnalise geeniravi toetuseks on kogutud lihtsate inimeste kaasabil, kes niigi elavad peost suhu, kokku 1 433 161 eurot.

Miks küll riik väikesele Annabelile appi ei tule? Kõik poliitikud räägivad, et lapsed on meie tulevik, aga kui on vaja mõne lapse elu päästa, siis ei huvita see ühtegi poliitikut.

Võta üks ja viska teist!


Järgneb reklaam


 

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.