Vanglast vabanes tuntud pedofiil Kaur Hanson, kes võttis endale uue nime

0
1621

Kevadel vanglast vabanenud pedofiil Kaur Hanson võttis endale uueks nimeks Oliver Rist, mida kannab veidral kombel Eestis veel üks inimene.

ERRi uudisportaal kirjutab, et sünnist saati Oliver Risti nime kandnud mees ei ole rahul sellega, et tal nüüd kurjategijast nimekaim on, ja tema sõnul võiksid nimevahetusele kehtida siiski mingisugused piirangud.

Kaur Hanson oli poliitik (Res Publica ja IRL). Samuti on tema välja mõeldud laialdast tähelepanu saanud sotsiaalkampaania “Ära löö last!”. Hanson oli Lastevanemate Liidu peasekretär ja Lastekaitse Liidu Vanemate kogu liige, kirjutanud mitmeid artikleid lastekaitse teemal. Tegutsenud ka Lastekaitse Liidu ridades ning on olnud Lastekaitse Liidu Remniku laagri vanemkasvataja.

Kaur Hanson, kes on nüüdsest Oliver Rist, peeti kinni 2009. aasta märtsis ja sama aasta detsembris mõistis kohus talle 15 aastat vangistust laste aastaid kestnud vägistamise eest ja lapsporno valmistamise eest.

Allikad:

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.