Vastuseks Andrus Ansipile: “konservatiivid lähevad looma -riikide liitu, mitte liitriiki!”

0
771

Meie toimetaja R.Sillamaa vastas Postimehe artikli all oma kommentaariga: Konservatiivid lähevad ka ju looma -riikide liitu, mitte seda, mida Reform ja sotsid soovivad – liitriiki.”

…viidates sellele, et ühest sellisest Reformi ja sotside loodavast liidust me juba kord lahkusime.

Meie toimetaja jätkab: “Kirjutades pidasin silmas kõiki konservatiive Euroopa Liidus. Eesti poliitikutel, olgu ta siis Kesk, sots, reform või EKRE -meil on EU komisjonis vähe sõnaõigust. Kui vaadata tervet pilti, sealsete kohtade jagamisel, siis meie saadikuid kokku pole isegi 1% europarlamendist. Samas kui näiteks Le Peni rahvusrinne ja Alternatiiv Saksamaale, mis kumbki pole oma maa suurim partei, saadavad sinna kumbki üle 20 saadiku.”

 

 

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.