VIDEO: uusrootslaste võsukesed vägivallatsevad endast noorema poisi kallal

0
1404

Video on filmitud paar päeva tagasi. Videos vägivallatsevad araabia päritolu lapsed endast tunduvalt noorema poisi kallal.

Video hakkas sotsiaalmeedias ringlema, kui need samad uusrootslased jagasid seda erinevates gruppides, edastades enda poolt ka sõnumi: “kõik rootslased jagavad sama saatust!”

Ohver, kelle kallal vägivallatseti on selgelt noorem kui antud uusrootslased. Video on tehtud Skövde linnas kohaliku kooli hoovis ja põhi”tegijaks” on keegi Hassan, keda ka videos korduvalt nimepidi kutsutakse.

TÄHELEPANU! Enne video vaatamist on hea mõte panna kõik oma kergelt purunevad esemed käeulatusest eemale. See video põhjustab suure raevuhoo.


Allikas: PT-MEDIA.ORG

JÄTA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.