11-aastane tüdruk grupivägistati Rootsis – kurjategijad viibivad vabaduses ja naeravad ohvrile näkku

1
2252

Rootsi sõltumatu ajakirjanik Joakim Lamotte on rääkinud emaga, kelle 11-aastase tütre vägistasid kaks meest.

 

Noored mehed arreteeriti, kuid vabastati kohe pärast seda. Mitmeid kordi on tütar kohanud vägistajaid kooliteel. Nad naeravad talle näkku.

Emat lihtsalt informeeriti, et uurimine on lõpetatud ja et tema tütar ei saa mingit õiguskaitset. Ema sõnul on tütre elu hävitatud ja ainus võimalus, mida nad näevad, on kolida teise linna. Ta on väga kriitiline, kuidas politsei on vägistamisjuhtumit käsitlenud.

Samal ajal on Rootsi poliitiline areng murettekitav. Ajal, mil lapsi vägistatakse ja politsei ei suuda juhtumeid lahendada, ei suuda poliitikud Stockholmis isegi valitsust moodustada (- sest keegi ei taha immigratsioonivastaseid Rootsi Demokraate kaasata ja ilma nendeta on raske teha valitsust). Olukord on terav ja teineteisega rääkimise asemel käituvad erakondade juhid nagu lasteaed.

“Neid ei huvita, et need, kes kannatavad selle poliitilise segaduse all, on tavalised inimesed. Niikaua kuni see neid ennast ei puuduta, ei ole oluline võtta vastutust. “Kui palju tüdrukuid tuleb Rootsis vägistada enne, kui poliitikud jõuliselt tegutsevad? “On viimane aeg lõpetada poliitilised liivakastimängud,” kurjustab Lamotte.

1 kommentaar

  1. Nii kaua kui need rikkad poliitikud omal nahal vägistamist pole tundnud nii kaua nad lasevadki sellel toimuda. Kui aga neid hakkatakse vägistama, siis vast hakkavad teist laulu laulma.

Comments are closed.