3-tärni kindral kritiseerib Saksa sisserändepoliitikat: “Merkel on globalistide frontnaine!”

0
1001

Endine kolmetärni kindral Joachim Wundrak teatas, et kavatseb kandideerida Hannoveri linnapeaks Alternatiiv Saksamaa (AfD) ridades.

Šveitsi ajalehe Neue Zürcher Zeitungi teatel süüdistas endine kindral, Merkelit, et ta on globalistide frontnaine, kes teostab “saksavastase” massi soodustamist. Wundrak on endine Merkeli Kristlike Demokraatide (CDU) partei liige.

Wundrak selgitas Šveitsi ajalehele antud intervjuus, et otsustas 2017. aastal CDU-st lahkuda, kuna Merkel ei tunnistanud ega võtnud tõsiselt arvesse oma tehtud vigu, mida ta tegi 2015. aastal migrandikriisi ajal.

Ta mainis ka, et pärast kindralina pensionile jäämist võttis ta 2018. aastal AfD-ga ühinemisel tõsise riski, kuna „Kõiki, kes tunnistavad AfD toetamist, kiusatakse ja tõrjutakse. Samuti satuvad nad Antifa fookusesse.”

Äärmiselt vasakpoolsed Antifa-organisatsioonid on sageli rünnanud AfD partei liikmeid. Nii mõnigi liikumise liikmed on avalikult pooldanud AfD-poliitikute otsest mõrva, ei julge teised julgelt võtta vastutust AfD-poliitikute vastu suunatud jõhkrate rünnakute eest, nagu juhtus AfD-poliitiku Frank Magnitziga, kes peksti selle aasta alguses poolsurnuks.

Mõni päev tagasi põles Saksamaal Krefeldis AfD partei ametniku auto ja möödunud kuu lõpus püüti aiamajas magavat AfD poliitik Sebastian Kochilit mõrvata.

Kolmetärni kindral Wundrak teatas, et Merkeli CDU on kaotamas Saksamaa relvajõudude Bundeswehri toetuse.

“AfD on ainus erakond, mis toetab täielikult Bundeswehrit,” ütles Wundrak.

Ta lisas: “AfD toetus on politsei ringkondades tõenäoliselt veelgi suurem kui sõdurite seas.”

„Politseis töötavad seltsimehed kogevad iga päev Saksamaa sisserändepoliitika võlusid tänavatel.”

Vaatamata sellele, et peavoolumeedia ja parteid kujutasid AfD-d pidevalt äärmusparteina, ütles Wundrak Šveitsi ajalehele, et ta pole pärast parteisse astumist kordagi midagi sellist kogenud.

Ta ütles ajakirjanikele, et AfD partei platvorm on põhimõtteliselt sama, mis oli CDU 2003. aasta platvorm.

Merkeli üle arutades ütles Wundrak: “Merkel on andnud vande Saksamaale, kuid tal on juba praegu probleem rääkida Saksa rahvast. Ta eelistab rääkida elanikkonnast. Paljud Saksa poliitikud näevad vaeva, et oma riiki tunnistada. ”

“Omaenda piiride kaitse pole enam prioriteetne eesmärk. Saksamaa annab üha enam suveräänsust ELile, Euroopa Keskpangale, riikideülestele organisatsioonidele. MA EI OLE sellega nõus. Rahvusriik on Saksamaa jaoks peamine organisatsiooni vorm. Kui struktuurid muutuvad liiga suureks, tekib kiiresti ebademokraatlik vaim,” kinnitas ta.

Allikas: Voice of Europe