30-aastane “Mohammed” vahistati 10-aastase tüdruku röövimise ja vägistamise eest

0
1811

Hiljuti kirjutasime Malmös maja hoovis toimunud 10-aastase tütarlapse vägistamisjuhtumist, mille kohta Rootsi politsei keeldus täpsemat infot jagamast. Nüüd ongi selgunud, et vägistajaks osutus 30-aastane Liibüa immigrant Mohammed.

Politsei ei tahtnud kõigepealt kuriteo üksikasju avaldada, kuid hiljem tunnistas, et see oli vägistamine. Kinnipidamisakti kohaselt on Mohammed sündinud 1988. aastal.

Ta on Liibüa kodanik ning ta vahistati selle nädala teisipäeval. Prokurör taotles kohtus eelvangistust, sest on alust karta kuritegude kordumist.

Kvällsposten kirjutab, et seda meest kahtlustatakse kahes teiseski seksuaalkuriteos, sealhulgas 14-aastase tüdruku kehavigastuste tekitamises.

Teda on vahistatud ka noa kandmise eest. Kõikidel juhtudel vabastati ta kohe pärast kinnipidamist. Peale selle on ta süüdi mõistetud röövimiste ja kallaletungide eest.

Nyheter Idag kirjutab, et immigrant saabus Rootsi 2009. aastal, kuid pole selge, miks teda pole veel välja saadetud.

Sydsvenskani andmetel tunnistas immigrant süüteo üles, lisades, et ta olevat haige. Kohus saadab ta nüüd psühhiaatrilisele läbivaatusele.

30-year-old ‘Mohammed’ arrested for raping 10-year-old girl in Swedish courtyard

As we recently reported, a 10-year-old girl was raped in a courtyard in Malmö last week. A 30-year-old migrant from Libya has now been arrested for the rape.