5-aastase lapse vägistaja vabadusse – ta oli lihtsalt “sattunud sellisesse olukorda”

0
3443
Abdigani Wasuge.

Soome õigussüsteemi kohaselt ei tohiks Somaallast vangistada, sest ta oli lihtsalt “sattunud olukorda”, mis lõppes väikese lapse vägistamisega.

Ida-Uusimaa ringkonnakohus lasi 5-aastase lapse vägistaja, Somaalia mehe vabadusse. “Õigussüsteemi” kohaselt ei saa Somaallast vangistata, sest ta lihtsalt on “sattunud olukorda”, mis lõppes väikese lapse vägistamisega.

Somaallane sundis väikelast mänguväljakult metsa minema, ning see järel vägistas ta. Somaallane tunnistas vägistamise kohtus üles, seega oli kuritegu kindel. Sellest hoolimata otsustati Somaallasele armu anda.

Ringkonnakohus otsustas, et pedofiili tegevusele ei järgne karistust. Somaallase kaitsja väitis, et vägistamine ei olnud sunniviisiline.

Somaalia mehe nimi on Abdigani Wasuge

Allpool on ringkonnakohtuotsus:

 

Allikad: 

 

Kommenteeri

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.