95 protsenti Hiina ettevõtte koroonatestidest on valed

0
1328
Indias läbi viidud uuringu kohaselt on Hiinast tellitud koronaviirusetestide täpsus vaid 5%

NDTV uudistesaidi andmetel andsid testid negatiivseid tulemusi isikutele, kes olid varem andnud koroonaviiruse testis positiivse proovi. Testid tuvastasid ainult 5,4 protsenti koronaviirusega nakatunutest.

Hiina saatkond Indias on süüdistused ümber lükanud. Pressiesindaja Ji Rong rõhutas BBC-le, et kõigi eksporditavate toodete kvaliteeti kontrollitakse eelnevalt.

“Hiinast eksporditavate meditsiinitoodete kvaliteet on seatud esikohale. On ebaõiglane ja vastutustundetu, kui teatavad isikud märgistavad Hiina tooted” vigaseks “ja vaatavad ennetava eelarvamusega seotud küsimusi läbi,” ütles Hiina saatkonna pressiesindaja.

India on teatanud, et tühistab umbes poole miljoni katseseadme tellimused. Valitsuse sõnul ei kaota riik ühtki senti, kuna tellimuste eest ei tehtud ettemakseid.

Suurbritannias ja USA-s tehtud testide põhjal oli Wondfo Biotechil suurem testi täpsus, kuid siiski ainult 81–82 protsenti. Suurbritannia tervishoiuasutused nõuavad sarnaste testide jaoks 98% täpsust.

 

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.