Ah? Eesti kulutas aastas pagulaste vastuvõtmisele 4 miljonit eurot – “Jõulutunnel” koguks seda 15 aastat

2
11190

Siis, kui inimesed üritavad hakkama saada ise ning annetada ka saadete kaudu, aidates omasid, haiguste küüsis olevaid inimesi, mille jaoks riigil raha pole.

Riigil pole raha väikeste asjade jaoks, just nende “väikeste” inimeste jaoks, kellest mõni on läinud katki/haigestunud (vajades nüüd ise abi). Ilma nende “väikeste” töökate inimesteta poleks riigil seda 4 miljonit eurot!

Aga võõraste jaoks on küllaga:

2017.aastal kulutati Eestis pagulaste vastuvõtmisele 4 miljonit eurot.

Allikas: Avasta.me

2 KOMMENTAARID

  1. Tuleb moslemiks hakata,terrorismiga mitmel kohal tegeleda ja puhata aeg-ajalt mõnes euroopa riigis.Seadused loovad selleks demokraatlikud õigused.

  2. täitsa absurdne!!!ei tea kyidas teised ja minul on niii mega raske!olen üksik ema elus ei vedand selles mõttes et vanemad ei pärandanud mulle midagi,üürin korrteri ja meie minimum palkaga kõik palk ju läheb üürile,sellepärast oman kaks töökohta,olen väsind ja läbi ei ole vabupäivi üritan hakkama saada kuidagi keegi mind ei aita mingi riik ei keegi,hinnad iga päev kasvavad….aga pagulased saavad korteri,saavad toetust ja jalutavad öösel mööda kesklinna ja naudivad ely…..kuradi eesti riik….miks ma pidin siin sündima kus ei hoita oma rahvast…

Comments are closed.