Alan Jones noortele kliimastreikijatele: “Olete esimene põlvkond, kes nõuab kliimaseadmeid ja telereid igasse klassiruumi!”

0
20077

Hea vastus Austraalia telesaatejuhi Alan Jonesi poolt noortele kliimastreikijatele.

Tell them what you really think. 😂

Posted by Robbie Butcher on Pühapäev, 22. September 2019

 

“Kõigile koolinoortele, kes streigivad kliimamuutuste nimel, olete esimene põlvkond, kes nõuab kliimaseadmete kasutamist igas klassiruumis. Soovite telerit igas toas ja kõik teie koolitunnid on arvutipõhised. Veedate terve päeva ja öö elektroonikaseadmetes.

Rohkem kui kunagi varem ei kõnni te kooli ega sõida sinna jalgratastega, vaid jõuate sinna sõiduautodega, mis ummistavad äärelinna teid ja halvavad tipptunni liiklust. Olete suurimad tööstustoodete tarbijad kui kunagi varem. Ja püsimaks trendikad uuendate pidevalt täiesti häid, kalleid, luksuskaupu enda ümber. Teie meelelahutus pärineb elektroonikaseadmetest.

Teie meeleavaldusi juhivad inimesed on samad, kes nõuavad rahvastiku kasvu kunstlikku suurendamist sisserände kaudu, mis suurendab jällegi energia-, tootmise- ja transpordivajadust. Mida rohkem inimesi meil on, seda rohkem metsa ja loodust hävitame, seda rohkem hävitatakse keskkonda.

Mida sa sellest arvad? Ütle oma õpetajatele, et lülita õhukonditsioneer välja, jaluta või sõida rattaga kooli, lülita seadmed välja ja loe raamatut, tee ise võileib, selle asemel, et osta valmistooteid või kiirtoite.

Ei, mitte üht sellist asja ei juhtu, sest, et olete isekad, halvasti haritud ja moraalitsevad väiksed pabulad, kes on inspireeritud teid ümbritsevatest täiskasvanutest, kes ihkavad edendada õilsat eesmärki, samal ajal kui nad lubavad endale läänelikku luksust ja on enneolematut elukvaliteeti.”