Angela Merkel on sisserändajate hulgas populaarsem kui sakslaste seas

0
1247

Kuigi Saksamaa alternatiiv on tugevas kasvus, on Angela Merkeli olukord täiesti erinev. Nii nagu Prantsuse president Emmanuel Macron , on tema toetus igal kuul järjest madalam, kirjutab Voice of Europe.

Kuid on olemas üks kindel rühm, kes armastab Saksa kanslerit: nimelt sisserändajad.

Küsitluse kohaselt on Merkelil kõigist sisserändajate rühmadest 43% toetus.

Eriti kaotas ta sakslaste seas usaldusväärsuse, kui ta kutsus 1,5 miljonit sisserändajat Saksamaale ja seejärel kaitses neid, kui nad olid toime pannud jubedaid kuritegusid. Merkeli multikulti projekt on muuhulgas kaasa toonud terrorismi , vägistamised ja mõrvad.

Vahepeal kutsub ta protesteerivaid sakslasi ksenofoobideks ja neonatsideks, ning teatas, et nad levitavad juhtumite kohta valeandmeid. 

Lisaks vallandas ta Saksamaa luurejuhi, kes temaga ei nõustunud.

Kommenteeri

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.