Argo Luude: “Lobjakas ei ole “kolumnist”, vaid terroristide toetaja ja eestlaste vihkaja!”

0
1483

1. Oktoobril avaldas Postimees taas ühe EKRE -t ründava artikli nö “arvamusliider” Ahto Lobjakalt. «EKRE-t hoiab koos rassism, šovinism ja homofoobia, leiab “kolumnist” Ahto Lobjakas,» kirjutab Postimees.

Selle postituse all kommenteeris kodanik Argo Luude: «Lobjakas ei ole “kolumnist” nagu teda hellitavalt nimetatakse, vaid tema väljaütlemiste põhjal pigem terroristide toetaja ja eestlaste vihkaja või siis moodsas keeles estofoob. Kindlasti mingid isiklikud põhjused, mis inimese niisuguseks on muutnud.
Samas kui poleks EKREt, oleks tal ikka väga raske oma jutukesi kirjutada, nii et ta peab tänulik olema, et EKRE toob ka temale leiva lauale.»

 


TÄHTIS!

Rahvuslane.ee veebileht lõpetab selle kuu lõpus oma tegevuse. Loe täpsemalt S I I T

Kommenteeri

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.