Austraalia vanaema on aafriklastest “armupetturite” tõttu kaotanud 480 000 dollarit

0
1380
Foto: Nine

“See on halb, kuidas nad teiega manipuleerivad,” ütleb vanaema Suzie. Murtud südamega naine hoiatab teisi naisi interneti tutvusega kaasnevate ohtude eest ning räägib, et on sattunud kolme erineva “armupetturi” otsa, vahendab Daily Mail.

Esimene pettur oli võluv briti härrasmees, kes nimetas end David Fisheriks. Magusa jutuga David rääkis sülearvuti ostusooviga Suzie nii ära, et naine andis talle ligipääsu enda pangakontole. Enne kui mees lõplikult kadus, varastas ta Suzie kontolt 76 000 Austraalia dollarit, mis oli isalt saadud pärandus.

Edasi läksid rahad juba Aafrikasse. Teine pettur väitis end olevat Talibani vastu võitlev Ameerika sõdur nimega Johnson Williams.
Tema rahaküsimise peale müüs Suzie maha oma maja.
“Ma läksin selle mehega kaasa, sest ma tõesti arvasin, et olen leidnud oma ellu armastuse,” rääkis Suzie. Kuid võta näpust, tegu oli petturiga. Hiljem tuli välja, et sama mehe ohvreid oli viis ja rahad läksid Ghanasse.

Foto: Nine

Kolmas armastus oli Ugandast pärit mees Godfrey Kyzungo, kellega Suzie tuvus Facebookis. Seekord sõitis naine Aafrikasse mehega isiklikult kohtuma. Asjad arenesid nii kaugele, et Suzie abiellus mehega Ugandas. Peale abielu sõlmimist algas jälle rahajutt. Suzie ise arvab, et mehe motiiv oli abielluda temaga raha pärast ning kolida Austraaliasse.

Suzie räägib oma lood, et teisi naisi hoiatada online lehtedel liikuvatest petturitest ning ühtlasi loodab, et teised ei langeks samade trikkide ohvriks. Suzie tunnistab, et oli “kergeusklik” ja “ajupestud” ning “ostis armastust”.

Foto: Nine