Avalik kiri presidendile: Proua Kaljulaid, kas te olete reaalsusega kontaktis?

5
1841
 • Proua Kaljulaid, kas te olete reaalsusega kontaktis?

 • Kas te ei tea, et massimmigratsiooni vastu on viimase nädala jooksul erinevate meediaväljaannete poolt korraldatud küsitlustes olnud 85 – 95 protsenti inimestest?

 • Kas te ikka teate, et EKRE kogus eelmisel nädalal üksnes nelja päevaga immigratsioonivastasele petitsioonile 10 000 allkirja?

Me jätkame allkirjade kogumist ja neid korjub sõna otseses mõttes minutitega. Tuletan meelde sedagi, et 2016. aastal kogusime umbes poole aastaga massiimmigratsiooni vastu 40 000 allkirja, mis paraku siiani kusagil riigikogu kappides tolmu koguvad, sest rahva hääl ei ole meie poliitkartellile sugugi jumala hääl, vaid tüütu vingumine, millega tuleb pisut arvestada üksnes järjekordsete valimiste eel.

Ja siis ütleb meie proua Kaljulaid praegust olukorda kommenteerides järgmist: „Aga laiapõhjaline, läbipaistev, rahva arvamusega arvestav arutelu ja parlamendi otsus aitaks meid sammu võrra lahendusele lähemale“.

 • Tõesti või?
 • Arvestate te rahva arvamusega?
 • Kuidas?
 • Parlamendis kartellierakondade häältega lepet läbi surudes?
 • Leppe vastaseid mõnitades ja süüdistades?

Kas te saate aru – ja see käib nii presidendi, peaministri, välisministri jne. kohta – et kui te süüdistate leppe vastaseid Eesti pikaajalise välispoliitilise kursi kahjustamises ja meie liitlassuhete rikkumises, siis on see jutt nii mõistusevastane kui üldse olla saab.

 • Missuguste liitlassuhete rikkumises?
 • Kas räägiti Marrakechi leppest kõrvale jäävatest USA-st ja Poolast, Austriast ja Austraaliast, ülejäänud sõbralikkest või liitlasriike mainimata?
 • Või on Eesti liitlasteks ühtäkki saanud Venemaa ja Zimbabwe, kümnetest Aafrika läbikukkunud riikidest rääkimata?

Postitus ilmus algselt Facebookis

Raivo Onu

Proua Kaljulaid, kas te olete reaalsusega kontaktis? Kas te ei tea, et massimmigratsiooni vastu on viimase nädala jooksul erinevate meediaväljaannete poolt korraldatud küsitlustes olnud 85 – 95…

5 KOMMENTAARID

 1. Olen aru saanud, et rahva hääl on lumme lastud kusi! See pole midagi väärt. Eestis loeb ainul 101 häält! See on väikse Riigi kohta ülimalt tähtis rahvaarv! Väike riik, kes peab eelarvet palkade maksmisele rohkem kui terve maailm oma nõunikele. Absurd. Selleks meie rahvas surebgi nälga tänavatel aga aitame võõraid harimatuid parasiite siin. Anname pagulust võõrastele kes sülitab me riigi peale. Kui meil oleks vaja tulevikus nende abi, uskuge meid ei aidata, sest me ei kunmarda nende jumalat Allahhi. Ja neid ei huvita absoluutselt teiste abi siin ilmas. See et Alahh andis ainult neile võimaluse. Lugege koraani. See on jumala käsk kõige tapmiseks viisakas vormis! Kahju et Eesti 100 ei hoia oma inimesi, võidetud koht meie iseseisva Eesti eest. Aga müüme selle maha. Kaastundlikuse pähe! Muidugi, me kaastundlik rahvas, tunneme kaasa ka riigile kus inimesed OMA RIIGIS ise ei taha läbi saada. Eesti sekkub 6 korda suuremasse riiki inimsuhete põhjal sõjasse, kus ise oli 2 riigi sõja ohver. Milleks on vaja toppida oma väikest nina nii suurde auku, kus pole vaja. Elaks ise oma rahva sees õnnelikult, naudiks oma vabadust. Ei tõmbame solgi oma rahvale 6 kordselt peale. Milleks?

 2. Tekib küsimus, kes kurat pani tolle euroroboti meie presidendiks!!! Rahvas ei ole valinud.Selline siis ongi meie uniste demokraatlik Eesti….

Comments are closed.